aktualne

Tajemství dokonale šťavnatého steaku

Voňavý, zvenku opečený s klasickými tmavými rýhami od grilovací pánve, uvnitř plný šťávy. Dobře připravený steak je prostě delikatesa. A nemusíte si ho vychutnávat pouze na letní zahradě, ale i doma, když venku prší nebo je chladno. Vše, co ke grilování potřebujete, je totiž skvělá indukční varná deska, pořádně těžká pánev vhodná na indukci a vynikající suroviny.

Skvělý steak, ryby, krevety nebo jiné mořské plody připravíte jednoduše a s dokonalým výsledkem v jakémkoliv počasí v teple domova na indukční desce. Například Gorenje IS646BG s asistovaným vařením má dokonce i inteligentní funkci na grilování IQgrill s mírou propečení přesně podle potřeby a bez připálení.

A nebojte se, že byste nedokázali najednou připravit dost jídla pro celou rodinu nebo všechny hosty. Zmíněná indukční deska umožňuje spojit dvě varné zóny, umístěné za sebou, do jedné velké zóny AreaFlex s dostatkem místa na velkou litinovou pánev nebo rovnou grilovací desku. Výkonné induktory zajistí, že se pokrm přehřívá rovnoměrně po celé ploše.

Zmíněná štvorplatničková indukční varná deska Gorenje IS646BG navíc myslí při přípravě jídla za vás. Má totiž automatické programy: kromě funkce OQ Grill pro grilování se čtyřmi úrovněmi propečení má i IQSimmer pro pozvolné vaření, SoftMelt pro rozpouštění a StayWarm, když potřebujete hotový pokrm udržet v teple. Ovládá se jednoduše dotykem pomocí posuvníku.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram